Capcom Street Fighter 5 Oyuncularından Özür Diledi

Capcom Street Fighter 5 Oyuncularından Özür Diledi

Street Fighter 5 ile uzun zamandır sessizliğini koruyan Capcom, sonunda bu sessizliğini bozdu ve oyunculardan özür diledi.

Uzun süredir Street Fighter 5 oyuncuları Capcom'un umursamazlığını bahane ediyor ve oyunla ilgili sorunları dile getiriyor.lar Yüksek rütbeli maçlarda rage quit atanlardan tutun, oyun içerisindeki input lag problemlerine kadar daha bir sürü sorun oyuncuları çileden çıkarmış durumda. Her ay yeni karakter tanıtması beklenen Capcom'un geçtiğimiz günlerde Ibuki'yi tanıtıp bir ay ertelemesi de oyuncular için bardağı taşıran son damla olmuştu.

Neyse ki Capcom sonunda bir özür mesajı yayınladı. Şimdiye kadar gerçekleşen tüm sorunlar için özür dileyen Capcom, ekibin bu sorunlar üzerinde sıkı bir çalışma yürüttüğünü, kısa zaman içerisinde de bu sorunların çözüleceğini açıkladı.

Rage Quit yapanlara gelecek ceza için henüz bir şey söylemeyen ama çalışmaların devam ettiğini açıklayan Capcom, sorunlara gereken öncelikleri verdiğini de sözlerine ekledi.

Şu an yayınlanan Ibuki fragmanıyla oyuncular hem heyecanlı hem de bir hayli sinirli. En azından özür dileyen Capcom, bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir politika izleyecek?

FIFA 17 Frostbite Kullanacak

7 Milyon Oyuncuya Ulaşan Overwatch'ta Seviye Rekorları Kırılıyor

Snapchat Günlük Aktif Kullanıcı Sayısıyla Twitter'ı Geride Bıraktı

YORUMLAR