CD Projekt'ten Bedava Witcher 2 Sürprizi

CD Projekt'ten Bedava Witcher 2 Sürprizi

The Witcher 3 ile gönülleri fetheden ve son yıllarda çıkmış en başarılı oyunlardan birinin altına imzasını atan CD Projekt RED, kısa bir süre önce kapalı betası düzenlenen Gwent'in oyuncularına oldukça hoş bir sürpriz yaparak bu oyunculara The Witcher 2: Assassins of Kings adlı oyununu hediye etti. Oyuncular 29 Mayıs tarihine kadar oyunu GOG hesaplarına eklediklerinde The Witcher 2: Assassins of Kings'e tamamen ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabiliyorlar.

CD Projekt RED, Gwent kapalı betasına katılan oyunculara e-posta üzerinden oyun kodunu göndermekte. Bu nedenle Gwent'in betasına katıldıysanız e-posta kutunuzu ve spam klasörlerini kontrol etmenizde ve kodu GOG hesabınız üzerinde aktif hale getirmenizde fayda var. Üstelik kodu alabilmeniz için Gwent'in betasına katılım hakkı kazanmış olmanız da yeterli, yani oyunu oynamış olmanıza gerek yok.

Gwent oyunu aslında Witcher oyunları içinde yer alan ve hanlarda oynanan bir kart oyunuydu. Oyun içinde oldukça eğlenceli olan ve farklılık yaratan bu oyunun sonradan tek başına farklı bir oyun haline getirilmesi kararı alındı. Kapalı betası tamamlanan Gwent, 24 Mayıs tarihinde açık beta ile bütün oyuncuların beğenisine sunulacak.

The Witcher 2: Assassins of Kings, 2011 yılında çıkış yapmış olsa da halen oynanabilecek kalitede olan bir oyun. Hele ki seriyi oynamaya The Witcher 3'ten başladıysanız ve serinin köklü hikayesini merak ediyorsanız The Witcher 2 kaçırmamanız gereken bir oyun. Oyunun Türkçe yaması aşağıda:

The Witcher Serisinin İlk Kitabı 'Son Dilek' Nihayet Türkçe!

YORUMLAR