Cebe Sığabilen Elektro Gitar 'Jammy' Oldukça Pratik!

Cebe Sığabilen Elektro Gitar 'Jammy' Oldukça Pratik!

Elektronik gitarların hayranıysanız, "her gittiğim yere gitarımı da götürmek istiyorum" diyorsanız, Jammy portatif elektro gitar tam size göre.

Standart bir eletro gitarı oldukça andıran Jammy, geleneksel olarak boyuna da asılabiliyor. Ancak, şaşırtıcı derecede kompakt bir tasarım olduğundan hiç yer kaplamıyor. Jammy'nin sadece 5 perdesi var, oktavları cihazın boyunu değiştirerek ayarlamanız mümkün kılınmış.

Jammy'nin tasarımcısı RnD64 adında bir şirket. Şirketin planlarına göre ürün, bu yıl büyük olasılıkla yılbaşından önce piyasaya sürülecek.

Jabby'nin web sitesinde ürünün fiyatlandırmasına yönelik hiçbir ifade yok. Ürün müziğe tutkun ve enstrüman çalabilen her bireye hitap edebilecek şekilde tasarlanmış.

Doğrudan cihaz üzerinde amfi ya da kulaklıkların kullanılabileceği girişler de bulunuyor. Jammy'nin tasarımcısı Dmitry Shemet, "Jammy'i tek başınıza istediğiniz yerde çalabilirsiniz, dahili ön ayarları size klasik naylon tellerden tutunda, bozuk metal tonlarına kadar birçok benzersiz gitar sesi deneyimi sunabiliyor" diyor.

Elektro Gitar Çalanlar için Bilgisayar Programları

iOS için En İyi Gitar Akort Etme Uygulamaları

Gitar Çalanlar İçin En İyi 10 Android Uygulaması

YORUMLAR