Cep Telefonu Siparişi Verdi, Kutudan Cinsel Ürünler Çıktı

kerim aydın cep telefonu

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşayan emekli Kerin Aydın’ın başına akıllara durgunluk veren bir olay geldi. Televizyonda gördüğü cep telefonunu sipariş eden Aydın, eve gelen kutudan çıkan cinsel içerikli ürünler ile şaşkına döndü.

Turgutlu ilçesinde yaşamını sürdüren 56 yaşındaki Kerim Aydın, televizyonda izlediği reklamdaki telefonu beğenerek sipariş etti. Üç gün sonra gönderilen mesajla kargonun şubeye teslim edildiğini öğrenen Aydın, kapıda ödeme seçeneğiyle aldığı telefona 198 lira verdi. İçerisinde cep telefonu olduğunu düşündüğü kutuyu alarak eve giden talihsiz adam, hiç beklemediği bir sonla karşılaştı.

Kargo şubesinden aldığı kutuyu açan Kerim Ayıdn, kutunun içinde telefon yerine cinsel ürünler buldu. Hemen Turgutlu Tüketici Sorunları Hakem Heyeti üzerinden konuyla ilgili şikayetçi olmayan giden talihsiz adam, “Giden paradan çok, kutunun içinden çıkan sprey ve kremler moralimi bozdu. Karı- koca 1500 lira emekli maaşıyla geçiniyoruz. Hem dolandırıyorlar hem de kendilerince espri yapıyorlar” diye konuştu.

Başkalarının da mağdur olmaması ve böyle şakalara maruz kalmamaları için şikayetçi olduğunu söyleyen Kerim Aydın, yine televizyonda gösterilen reklamlardan telefon alınmaması gerektiğini kanıtlamış oldu.