Clash Royale Artık Android Üzerinde Oynanabiliyor!

Clash Royale Artık Android Üzerinde Oynanabiliyor!

Clash of Clans'ın geliştiricisi Supercell'in yeni mobil oyunu Clash Royale Android cihazlar için yayınlandı. Hatırlanacağı üzere Clash Royale birkaç ay önce iOS işletim sistemi için App Store üzerinde belli ülkeler için bölge kısıtlamalı olarak yayınlanmıştı. Ülkemizden erişime kapalı olan bu versiyonu nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir

Oyunun geliştiricisi Supercell, Mart ayında dünya çapında resmi olarak yayınlanacak Clash Royale'i iOS işletim sistemindekine benzer bir şekilde Android üzerinde de ilk önce belli ülkelerde oyuncuların beğenisine sundu. Yeni Zelanda ve Kanada gibi ülkelerde indirmeye açılan Clash Royale Android versiyonu ülkemiz üzerinden normal yollarla henüz indirilemiyor. Fakat bu kısıtlamalar Türk insanına söker mi? Tabi ki sökmez. Oyunu bu yazımızda anlattığımız yöntemle Android cihazlarınıza indirebiliyor ve dünya çapındaki resmi çıkışından önce oynayabiliyorsunuz:

Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash Royale Android versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Yukarıda bağlantısını paylaştığımız yazıda anlattığımız yöntemi Kanada veya Yeni Zelanda konumlarından birini kullanarak uygularsanız Clash Royale'i Android cihazlarınızda oynayabilmeniz mümkün olacak.

Oyundan ekran görüntülerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! İyi eğlenceler!

YORUMLAR