COD 4 Remastered İçin Uzun Bir Video Yayınlandı

COD 4 Remastered İçin Uzun Bir Video Yayınlandı

Call of Duty serisinin en çok sevilen oyunları arasında ilk sırayı yakalayan Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun yayımcısı Activision ise yapımın yeni haline dair yeni bir video yayınlandı.

Call of Duty 4 satış rekorları kırmış ve yakaladığı kitleyle Counter-Strike'a kafa tutmaya başlamıştı. Online olarak da en çok oynanılan Call of Duty oyunlarından bir tanesi olan CoD 4, birçok oyun için Remastered çalışmaları yapılmaya başlanmasıyla tekrar gündeme gelmiş ve Call of Duty oyuncuları efsane oyunu tekrar görmek istediklerini her fırsatta dile getirmişlerdi. Bu beklentiye kayıtsız kalamayan Activision ise yaptığı açıklamayla bizleri hem sevindirmiş hem de üzmüştü.

2016'nın Call of Duty oyunu Infinite Warfare, tamamen uzayda geçecek olması ve oyuncuları uzay gemilerine bindirmesiyle Call of Duty sevenler tarafından ağır eleştirilere tutulmuştu. Yayınlanan ilk videosuyla Youtube üzerinde en çok dislike alan video olmayı da başaran Infinite Warfare'in satışlarının çok düşük olacağından korkan Activision, CoD 4 Remastered'i Infinite Warfare'in içine entegre etti. Yani, Remastered için illa ki Infinite Warfare almanız gerekecek.

Yayınlanan yeni videoda ise CoD 4'ün en unutulmaz bölümlerinden bir tanesini tamamen, yeni grafiklerle izleme şansı yakalayabiliyoruz. 4 Kasım 2016 itibariyle PC, Playstation 4 ve Xbox One üzerinden Call of Duty 4: Modern Warfare HD Remaster oyununa sahip olabilmek için Call of Duty: Infinite Warfare oyununun Legacy Edition veya Digital Deluxe Edition sürümlerinden bir tanesini almanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Call of Duty Roma Dönemine Dönecekmiş

Jon Snow Call of Duty'e Transfer Oldu

Call of Duty: Modern Warfare Trilogy Sadece PS3 ve Xbox 360 İçin Çıkıyor

YORUMLAR