Counter Strike Nexon: Zombies Bugün Açık Beta Ziyaretçilerini Bekliyor

Counter Strike Nexon: Zombies Bugün Açık Beta Ziyaretçilerini Bekliyor

Counter-Strike Nexon: Zombies bugün açık beta testlerine başlıyor. Siz de farenizi kapıp bu sefer yaşayan ölüleri temizlemek için çatışmaya katılabilirsiniz.

Counter Strike bu sefer değişik bir isimle karşımıza çıkıyor, Koreli yapımcılar oyunun teması her ne kadar farklı olsa da artık yerleşmiş bir isim olarak CS'yi korumak istemişler. Nexon'un Counter-Strike geliştiricisi Valve'la da yakın bağlantıları var ve yine oyunculara ekibin elinden geçirilmiş bir optimizasyon sunuyor.

Oyun, bildiğimiz Counter-Strike tadında giden klasik bir FPS oyunu. Yeni silahlar, yeni modlar ve tonlarca kafadan vurulmak için bekleyen zombi bu oyunda sizleri bekliyor. Beta bugün denemeye açılacak ve katılımcıların hepsine çeşitli ödüller dağıtılıyor. Üstelik bu ödülleri toplamak için yapmanız gereken tek şey basitçe beta testine katılmak.

Oyun free-to-play olacağı için bünyesinde bir de mağaza barındırıyor. Buradan yeni eşyalar, yeni silah üretmek için gereken materyaller satın aınabilecek. Bu sayede oyun içerisinde tüm oyuncular donanım bakımından hazır bulunabilecek.

Counter-Strike Nexon: Zombies önümüzdeki ay çıkışını yapacak, bu süre zarfında yayınlanacak beta testlerinde herhangi bir ilerleme kaydı tutulmayacak.

YORUMLAR