Counter-Strike Online Açık Betası 9 Mayıs'ta Başlıyor

Counter-Strike Online Açık Betası 9 Mayıs'ta Başlıyor

Oyun tarihinde köklü bir yeri bulunan Counter-Strike, çıktığı günden bugüne popüleritesini koruyarak yoluna devam ediyor.

Bu kez Counter-Strike Online adı altında çıkan markanın yeni oyunu, Counter-Strike'ı online arenaya taşıyor.

Yurtdışındaki beta süreçlerinin ardından oyuncular tarafından iyi geri dönüşler alan Counter-Strike Online, artık Türk oyuncular için de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Not: Açık beta başlangıcının ardından Counter-Strike Online sayfasından oyuna erişebilirsiniz.

Counter-Strike Online, Türkiye'de 9 Mayıs tarihinde açık betasına başlangıç verecek. Oyunun Türkiye'ye gelmesiyle ilgili konuşan Counter-Strike Online geliştirme sorumlusu Byoung Wook Ahn, "Geliştiricilerimiz Türk oyuncular için FPS oyunlarının atası olan Counter-Strike’ın kusursuz bir online versiyonunu hazırlamak amacıyla zevk alarak çalıştılar. Kullanıcılarla aktif iletişimde olmaya ve karşılıklı canlı bir ilişki kurmaya dayanan bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Klasik Counter-Strike içeriğine ek olarak oyunun Türkiye versiyonunda daha fazla silah, harita ve karakter bulunacak. Türk oyuncular için daha fazla eğlence ve aksiyon amaçlayan yapımcı firma; Basic, Original, Deathmatch ve Team Deatmach modlarını oyunculara sunacak. (Dip not olarak bu modlara bir de Zombi modunun eklenmesinin düşünüldüğünü kulağınıza fısıldayalım.)

Counter-Strike: Global Offensive 7 Yeni Harita

YORUMLAR