Counter Strike Online'da Kadın Karakter Dönemi Devam Ediyor

Counter Strike Online'da Kadın Karakter Dönemi Devam Ediyor

2007 yılında NEXON Korea ve Valve Corporation ortak yapımı olarak piyasaya sürülen dünyaca ünlü savaş oyunu Counter Strike'ın çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynanabilecek ücretsiz versiyonu Counter Strike Online'la beraber hızlı ve aksiyon dolu bir taktiksel oyun anlayışı oyuncularla buluştu. Dünya üzerinde adeta bir fenomen haline gelen Counter Strike Online, ülkemizde de Nexon Avrupa aracılığıyla oyuncuların beğenisine sunuldu.

Türkiye'de de birçok oyunsever tarafından beğenilerek oynanmakta olan Counter Strike Online, oyunculara sunduğu yeniliklerle de dikkat çekiyor. Tüm oyuncuların erkek erkeğe çarpışmaya alıştığı bir oyun olan Counter Strike Online, birden bire oyuna eklenen kadın karakterler sayesinde oyuncuların gözünde çok daha dikkat çekici ve eğlenceli bir hal almayı başardı. Yeni gelen silah setleri ve kadın karakterlerin dışında oyuna geçtiğimiz aylar içerisinde eklenen zombi modu da ayrı bir renk katmaya devam ediyor.

Oyuna eklenen kadın karakterleri daha yakından tanımaya nedersiniz?

Choijiyoon - güzel, akıllı ve tehlikeli:

Choijiyoon terör karşıtlarına ait olan istihbarat bürosunun bir üyesi. Ezeli rakibi Ritsuka engel olana dek görevi teröristlerin arasına sızmaktı. Ancak Ritsuka, onu Asya Kızıl Ordusu (ARA) hakkındaki gizli belgeleri incelemeye çalışırken yakaladı ve ülkesine geri dönmeye zorladı. Choijiyoon ise terör karşıtı üyelerden oluşan özel bir birlik oluşturdu ve tek amacı teröristlere ait o belgeleri yeniden ele geçirmek… Ve bu kez hiçbir terörist ona engel olamayacak.

Silahlı kız - Ritsuka:

Asya Kıtası’nda doğan Ritsuka küçük yaştan beri iç savaşın içinde. Kazandığı savaş deneyimlerinin ardından paralı askerken ARA’nın daimi üyesi oldu. İşte bu şekilde ARA’nın gizli belgelerini inceleyen bir ajanın varlığından haberdar oldu ve onları korumak için elinden geleni yapmaya hazırdı. Savaşta kız gibi dövüşmenin daha iyi olduğunu ispatlayacak.

Yeni Silahlar da Counter Strike Online Oyuncularıyla Buluşuyor!

Oyuna eklenen iki yeni kadın karakterin dışında yüksek ateş gücüne sahip yeni silah setleri de oyuncularla buluşacak. P228, Desert Eagle 50C, Dual Beretta, Five-Seven, M3, XM1014, TMP, MAC-10, UMPP45, P90, Galil, Famas, AK-57, M4A1, SG552, AUG, AWP, G3/SG-1, SG550 Commando ve M249’dan ilk silah seti Total Weapon Klasik adıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Ayrıca ramazan ayı boyunca 15:00-23-00 saatleri arasında tüm oyuncular yüzde 15 fazladan deneyim puanı kazanabilecekler. Counter Strike Online'a sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşarak kaydınızı yaptırabilir ve bilgisayarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Facebook'ta Popüler Olmanın 9 Altın Kuralı

YORUMLAR