Crimsonland'ın Windows Phone ve Windows 8.1 Versiyonu Yayınlandı!

Crimsonland'ın Windows Phone ve Windows 8.1 Versiyonu Yayınlandı!

Bir top down shooter klasiği olan Crimsonland nihayet Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar ve Windows 8.1 işletim sistemini kullanan bilgisayar ve tabletler için yayınlandı. İlk olarak 2000'li yıllarında başında bilgisayarlar için yayınlanan ilk Crimsonland versiyonu bir kuşbakışı oynanan aksiyon oyunu olarak büyük bir dikkat çekmiş ve büyük beğeni kazanmıştı. Kısa bir süre önce de oyun yenilenerek Steam üzerinden satışa sunulmuş, hemen ardından iOS versiyonu da App Store üzerinde yerini almıştı. Oyunun iOS versiyonu için kullanıcılara bir deneme sürümü de sunularak oyunun mobil versiyonu hakkında fikir sahibi olmalarına imkan verilmişti.

Crimsonland'ın Windows Phone versiyonunda da tıpkı iOS versiyonunda olduğu gibi kullanıcılara bir deneme sürümü sunuluyor. Bu deneme sürümünde oyunun belli bir bölümünü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz ve oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebiliyorsunuz.

Crimsonland'da senaryo modunda birçok farklı bölüm, çok sayıda silah ve perk seçeneği, power-up sistemi, farklı modlara sahip survival modu bizi bekliyor. Oyunun Windows Phone versiyonunun deneme sürümünü indirmek veya oyunu satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun Windows 8.1 versiyonunu satın almak için ise bu sayfamızdaki alternatif bağlantıyı kullanabilirsiinz:

http://oyun.tamindir.com/crimsonland/

Crimsonland'ın Geliştiricisi 10Tons ile Özel Tamindir Röportajı

YORUMLAR