Crossy Road Artık Çok Oyunculu Olarak Oynanabiliyor!

Crossy Road Artık Çok Oyunculu Olarak Oynanabiliyor!

Kendine görsel tarzı ve kısa sürede bağımlılık yapan oynanışıyla mobil cihazların en sevilen beceri oyunları arasında yer alan Crossy Road için yeni bir güncelleme yayınlandı. Şu an için oyunun sadece Android versiyonu için yayınlanan güncelleme oyuna oldukça büyük bir yenilik kazandırıyor. Şimdiye kadar oyunu tek başımıza oynayarak en uzun süre karşıdan karşıya geçmeye çalışıyor ve en yüksek puanı yakalamaya çalışarak bu yüksek skorlarımızı arkadaşlarımızla karşılaştırıyorduk. Bu yeni güncellemeyi yaptıktan sonra ise artık oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz. Oyuna eklenen multiplayer modu sayesinde arkadaşlarınızla aynı anda gerçek zamanlı olarak oyunu oynayabiliyorsunuz.

Crossy Road'a eklenen çok oyunculu oyun modu şu an için sadece yerel olarak oynanabiliyor. Yani aynı Wi-Fi ağı üzerindeki arkadşalarınızla eşleşerek oyunu birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunun multiplayer modunun online versiyonunun oyuna eklenmesi güzel olabilirdi. Bu özelliğin önümüzdeki dönemde oyuna dahil edilmesini heyecanla bekliyoruz.

Crossy Road'u arkadaşlarınızla birlikte oynarken işi pisleştirip arkadaşlarınıza sataşabilir ve onları sabote edebilirsiniz. Oyunu çirkeflik yoluna başvurarak oynayabilmeniz Crossy Road'un çok oyunculu oyun moduna heyecan ve eğlence katıyor.

Crossy Road'un en güncel versiyonunu indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR