Daha Kolay Pokemon Yakalayabilmeniz İçin PokeDrone Geliyor

Daha Kolay Pokemon Yakalayabilmeniz İçin PokeDrone Geliyor

Pokemon Go'nun ilk çıktığı günlerde farklı pazarları etkileyebileceği görüşümüzü sizlerle paylaşmıştık. Sizin yerinize profesyonel koşucuların yürüyüp Pokemon avladığı PokeWalk'dan sonra daha kolay Pokemon yakalamanıza drone destekli olanak tanıyan PokeDrone duyuruldu. 

Nintendo'nun değerini birkaç günde 10 milyar dolara kadar artıran Pokemon Go, merkezinde bulunduğu oyun piyasasında yan pazarlar oluşturmaya başladı. Bu pazara eklenen son ürün ise PokeDrone. Yeni duyurulan bu ürün fiziksel olarak ulaşamadığınız noktalara drone yardımıyla ulaşmanızı sağlıyor ve o bölgedeki pokemonları yakalamanızı sağlıyor. Şöyle düşünün; bir gölün ortasında Squirtle var veya komşunuzun bahçesinde Pikachu buldunuz ama ulaşamıyorsunuz, bu drone sayesinde kolaylıkla avlanmaya çıkabilirsiniz. 

TRNDlabs tarafından geliştirilen PokeDrone, tamamen Pokemon Go oyuncuları için tasarlanmış ve geliştirilme süreci devam ediyor. Ne zaman piyasaya çıkacak bilmiyoruz ama aşağıdaki video'dan çıkacak ürünün ne kadar şirin göründüğüne bakabilirsiniz:

Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi

YORUMLAR