DarkOrbit ve Seafight Yeni Özellikleriyle Kullanıcılarla Buluştu

DarkOrbit ve Seafight Yeni Özellikleriyle Kullanıcılarla Buluştu

Türkiye’de online oyun denince akla ilk gelen isimlerden olan Bigpoint, Seafight ve DarkOrbit isimli oyunları için sunduğu yeni güncellemelerle adından söz ettiriyor. Türkiye’nin en popüler uzay temalı oyunlarından olan DarkOrbit ve deniz savaşlarını konu alan Seafight için gerçekleştirilen bu güncellemelerle birlikte birbirinden yeni ve ilgi çekici içerikler kullanıcılarla buluştu.

Seafight için sunulan güncellemeyle birlikte Osmanlı tarihinin ünlü Türk denizcilerinden olan Barbaros Hayrettin Paşa’nın ismini taşıyan ve heybetiyle düşmanlara korku salan bir gemi oyunseverlere sunuldu. Barbaros isimli bu gemi ’den başlayan hasar gücü ve 40.000’den fazla savaş puanı kazanma şansına sahip. Bu rakamlar Seafight korsanlarına zorlu deniz savaşlarında büyük avantaj sağlayacağa benziyor. Barbaros 25 Temmuz 2014 tarihinde denizlere inecek ve oyunseverlerin donanmasındaki yerini alacak.

Bir diğer önemli güncelleme ise DarkOrbit’e geldi. Popüler uzay oyunlarından olan Darkorbit filosuna katılan Hezarfen isimli bu gemi ismini uçmayı ilk başaran insan olan Ahmet Çelebi’den alıyor. Şanlı Türk tarihinin unutulmaz figürlerinden olan Ahmet Çelebi’nin ismini taşıyan bu gemi Türk bayrakları ile donatılmış.

Türk uzay pilotlarının isteği doğrultusunda tasarlanan Hezarfen gemisi atışlarında daha fazla hasar verme gücüne ve daha fazla şeref puanı kazanma özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Hezarfen 27 Temmuz 2014 tarihinde özel bir etkinlik ile havalanacak.

YORUMLAR