Dead Trigger 2 Çok Yakında Windows Phone İçin Çıkış Yapacak!

Dead Trigger 2 Çok Yakında Windows Phone İçin Çıkış Yapacak!

Android ve iOS cihazların en çok sevilen ve oynanan FPS oyunu olmaya aday Dead Trigger 2 çok yakında Windows Phone cihazlarda da oynanabilecek. Dead Trigger 2 aslında çok da yeni bir oyun değil. İlk olarak 2013 yılında Android ve iOS cihazlar için yayınlanan bu aksiyon dolu zombi oyunu aradan geçen 2 seneye rağmen halen kendini oynatmayı başarabiliyor. Oyunun geliştiricisi Madfinger Games, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı iletiyle bu başarılı FPS oyununun çok kısa bir süre içerisinde Windows Phone cihazlara taşınacağını resmi olarak duyurdu. Madfinger, Dead Trigger 2'nin Windows Phone çıkışı için herhangi bir tarih vermese de bu çıkışın gerçekten yakın olduğunun ipucunu veriyor.

Dead Trigger 2'yi Windows Phone cihazlarınıza indirmek için oldukça geçerli sebepleriniz var. Oyunu uzun süredir oynayan biri olarak Dead Trigger 2'nin aradan geçen 2 seneye rağmen halen mobil cihazlardaki en iyi grafiklere sahip oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ve oyun sizi uygulama için satın alım işlemlerinde GLU ve Gameloft firmalarının oyunları gibi darlamıyor. Oyunda belli bir noktaya geldiğinizde belli bir satın alım işlemi yapmadan bölümü geçememeniz gibi bir durum da söz konusu değil. Dead Trigger 2'de herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi yapamasanız bile oyunda ilerleyebiliyorsunuz.

Windows Phone işletim sisteminin bir başka üst kalite yapıma kavuşacak olması sevindirici. Dead Trigger 2'nin Windows Phone versiyonu ile birlikte Windows 8 versiyonunun da çıkması muhtemel olabilir.

Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

YORUMLAR