Dell, UltraSharp Ultra HD Monitörlerini Tanıttı

Dell, UltraSharp Ultra HD Monitörlerini Tanıttı

Şu sıralar tanıttığı yenilikçi ürünleriyle tüketicilerin ilgisini çekmeye çalışan Dell, geçtiğimiz gün tanıttığı 4K teknolojisini kullanan monitörlerine iki yeni isim daha ekledi. UltraSharp 24 ve UltraSharp 32 adındaki yeni Ultra HD monitörlerin yanı sıra önümünüzdeki yılın başlarında satışa sunulacak Dell 28 Ultra HD monitör, geniş görme açısının yanı sıra fiyatı ile de dikkat çekiyor.

Dell'in yeni Ultra HD monitörlerinin tümü PremierColor teknolojisini destekliyor. Belli renk ihtiyaçları için özel kalibrasyon seçenekleri sunan yeni 4K monitörler grafik tasarımcılar ve diğer profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış. Etkileyici derecede net görüntü kalitesine sahip monitörlerden UltraSharp 24, 178 derece geniş görüş açısı sunarken, UltraSharp 32 176 derece görüş açısı ile biraz altında kalıyor.

Dell'in yüksek çözünürlük sunan farklı boyut ve fiyatlardaki Ultra HD monitörlerinden en uygun fiyatlı olanı Dell 28 Ultra HD olarak belirtilmiş. Ultra HD monitör arayışında olan ve bunun için binlerce dolar ödemek istemeyen kullanıcılara hitap eden monitörün tam fiyatı açıklanmasa da diğer modellerden 1000 dolar daha düşük bir fiyattan önümüzdeki senenin başlarında satışa sunulacağı belirtiliyor. Monitörde detaylara önem verenler tercihi UltraSharp 32, 3499 dolar fiyat etiketi ile 32 ülkede satışa sunulacakken, UltraSharp 24, 1399 dolar fiyat etiketi ile sadece Amerika'da satışa sunulacak.

Dell'in Yeni 24 inç Ultra HD Monitörü Göründü

YORUMLAR