Destiny 2'den Film Tadında Tanıtım Videosu

Destiny 2'den Film Tadında Tanıtım Videosu

Bu yılın merakla beklenen yapımlarının başında gelen Destiny 2 için geliştirici stüdyo Bungie tarafından yeni bir video yayınlandı. Gerçek oyuncuların kullanıldığı video, serinin hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Uzun yıllardır geliştirici stüdyolar hazırladıkları videolarda, oyun için görüntüleri, bilgisayarla hazırlanmış animasyonları ya da gerçek aktörlerle çekilmiş kısa filmleri tercih ediyorlar. Özellikle son birkaç yıldır kısa film tadında olan videolar oldukça popülerken, Bungie de bu kervana live action bir videoyla katıldı. 

Geliştirdiği Halo serisiyle birlikte FPS oyuncularının gönlünde taht kurmayı başaran Bungie, Microsoft ile yaşadığı tatsızlıktan sonra başka bir yöne gitmeye karar vermiş ve Destiny ismiyle karşımı çıkmıştı. Neredeyse MMOFPS diyebileceğimiz bir tarza sahip olan ve başarılı grafikleriyle göz doldurmayı başaran Destiny, oynanışı ve grafikleriyle beğenilse de başarısız hikayesiyle çokça eleştiri almıştı. 

Destiny 2'de aynı hatalara düşmemeye çalışan, oynanış, grafik ve hikayeyi aynı seviyede iyi yapmak için uğraşan Bungie, yeni oyununun tanıtımı için bugün bir başka video daha yayınlandı. Gerçek aktörlerin yer aldığı ve kısa film tadında çekilmiş videoyla oyuna dair küçük detaylar da paylaşıldı. 

Destiny 2'nin PC Beta Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Destiny 2'nin Açık Beta Süresi Uzatıldı

YORUMLAR