Devil May Cry 5'in Bloody Palace Modu İçin Tarih Verildi

Bloody Palace moduyla buluşacağımız zamana az kaldı. İkinci oyunla birlikte serinin bir parçası olan mod, Devil May Cry 5 oyununda da geri dönecek. Capcom, yaptığı açıklama ile Bloody Palace için 1 Nisan 2019 tarihinin belirlendiğini duyurdu.

Devil May Cry serisinin yeni oyunu Devil May Cry 5, geçtiğimiz hafta içinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Hikayeyi Devil May Cry 4 oyunun sonrasındaki bir zamanda devam ettiren oyun, biliyorsunuz ki Bloody Palace modu olmadan olmaz. Neyse ki bu modun gelişi fazla gecikmeyecek.

E3 2018 fuarındaki resmi duyurusu sonrasında resmiyet kazanan modun Nisan ayında yayınlanacak olan güncelleme ile geleceğini biliyorduk; ancak Capcom herhangi bir tam tarih vermemişti. Kısa bir süre önce Twitter üzerinden açıklama yapan Japon oyun devi, beklenen duyuru ile karşımıza çıktı.

 

 

Sizin de yukarda gördüğünüz üzere, Devil May Cry 5 oyununun Bloody Palace modu, 1 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile beğenimize sunulacak. Seçilen tarih aslında epey enteresan bir tarih; ancak Capcom, bunun bir 1 Nisan şakası olmadığı konusunda bizleri temin ettiğini de söylemeden geçmedi. Bu duyurunun gerçek mi, yoksa bir nevi şaka mı olup olmadığını öğrenmek için bekleyelim ve görelim.

Dante, Nero veya Vitale karakterlerinden bir tanesini seçeceğiniz bu mod boyunca, ana senaryodaki düşmanlar ve bölüm sonu canavarlarıyla mücadeleye gireceksiniz. Gittikçe zorlaşan katları birer birer geçmeye çalışacağınız Bloody Palace modunda, hedefiniz ise son kata ulaşmak olacak.