Diablo 3: Reaper Of Souls Ultimate Evil Edition Ön Siparişe Açıldı

Diablo 3: Reaper Of Souls Ultimate Evil Edition Ön Siparişe Açıldı

Blizzard efsanevi oyun serilerinden birisi olan Diablo ile ilgili bugün güzel haber yayınlandı. Hepimizin de bildiği gibi uzun süre önce Diablo 3'ün yeni DLC paketi Reaper of Souls bizlerle buluşmuştu. Diablo 3: Reaper Of Souls Ultimate Evil Edition ise yine uzun bir süredir ortalardaydı ve bugün ön sipariş haberini aldı.

Şimdilik sadece konsol sahipleri için açık olan Diablo 3: Reaper Of Souls Ultimate Evil Edition ön siparişi dijital olarak konsollarımızın marketlerinde bizleri bekliyor. Peki ya PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için açıklanan bu paketin PC ile arası nasıl?

PC ile ilgili Blizzard'tan herhangi bir açıklama geldi. Yorumcular ise PC kullanıcılarının biraz daha bekleyeceğini söylüyor. Yeni paket Diablo 3: Reaper Of Souls Ultimate Evil Edition'ın içerisinde Apprentice Mode, Nemesis System, Player Mail ve Player Gift gibi özellikler bulunacak. 

Ayrıca işin güzel tarafı, eski nesil konsol oyuncuları karakterlerini yeni nesil konsollara transfer edebilecekler. Karakter transferi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin. 

Diablo 3'ten Rekor

YORUMLAR