Diablo 3'ün Necromancer DLC'sinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Diablo 3'ün Necromancer DLC'sinin Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Blizzard, geçtiğimiz aylarda Diablo 3 için hazırladığı indirilebilir içeriği Rise of the Necromancer'ı duyurmuştu. Bu DLC, oyunculara Diablo 3'te Necromancer kahramanını kontrol edebilme imkanı verecekti.

Blizzard'ın bu DLC'yi duyurmasının ardından içerikle ilgili çeşitli bilgiler paylaşılmıştı; fakat içeriğin net çıkış tarihine ve fiyatına değinilmemişti. Nihayet Rise of the Necromancer çıkış tarihi ve Rise of the Necromancer fiyatı belli oldu. Blizzard, yayınladığı bir blog yazısıyla bu içeriği önümüzdeki hafta oynayabileceğimizin müjdesini verdi. Rise of the Necromancer, 27 Haziran Salı günü Blizzard'ın online mağazası üzerinden 12.99 € karşılığında satın alınabilecek.

Blizzard'ın Rise of the Necromancer indirilebilir içeriğiyle doğru bir karar aldığı söylenebilir. Diablo 2'nin yanından bile geçemeyen Diablo 3, neredeyse bir hayalet oyun haline gelmişti. Neyse ki Diablo 2'nin sevilen kahramanı Necromancer, lanetleri ve yaşayan ölüler ordusuyla Diablo 3'e geliyor. Necromancer'ı Diablo 3'te denemek isteyen oyuncular, bu DLC ile oyuna geri dönecekler. Necromancer ile birlikte oyuna bu kahramana özel eşya setleri de ekleniyor.

Diablo II Yenilenerek Tekrar Karşımıza Çıkabilir

YORUMLAR