Dolaşırken Aklınız Şarja Takılmasın; Ampl Akıllı Çanta Edinin

Dolaşırken Aklınız Şarja Takılmasın; Ampl Akıllı Çanta Edinin

Akıllı cihazlarımız, dizüstü bilgisayarlarımız hareket halindeyken ihtiyacımız olan cihazlar olarak hayatımıza girdiler. Ancak oradan oraya dolanırken şarj durumları hep aklımıza takılıyor. Gittiğimiz yerlerde cihazlarımızı şarj edememe endişesine Ampl Akıllı Çanta son veriyor. 

CES 2015'te bu yıl hemen alıp gitmek isteyeceğimiz bir ürün daha vardı. Ampl Akıllı Çanta görenlerde hayranlık uyandırdı. Hem bir şarj cihazı hem de bildiğimiz sırt çantası özelliklerini barındıran ürün görenleri kendine hayran bıraktı. 

Pillerle donatılmış sırt çantaları yeni bir haber değil. Ancak CES 2015'te tanıtılan Ampl Akıllı Çanta standart özelliklere yeni dokunuşlar getirmiş. Çanta değiştirilebilir batarya yuvalarıyla bir dizüstünden akıllı telefona kadar her şeyi şarj edebiliyor. Kendi içerisinde 5,000mAh bataryaya sahip olan bu siyah kullanışlı çanta, tablet, dizüstü ve akıllı telefonları normal şarj sürelerinin yarısı kadar zamanda tam olarak doldurabiliyor.

Çeşitli farklı cihazları şarj edebilmek için farklı aparat ve kablolar kullanmanızı gerektiren çanta, bu kabloları da kendi ceplerinde barındırarak yerden tasarruf sağlıyor. 

CES 2015’te Swarovski’nin Şarja İhtiyacı Yok

Sony'nin Gizemli CES 2015 Reklamını Çözümlüyoruz

Elektronik Aygıtlar Yapabilen 3D Yazıcı CES 2015’de

Kodak, CES 2015'te Android Telefon ve Tabletini Tanıtacak

Sony, Yeni Walkman'ini CES 2015'de Tanıttı

YORUMLAR