DomiNations ile Savaş Heyacanı Mobil Cihazlarımızda!

DomiNations ile Savaş Heyacanı Mobil Cihazlarımızda!

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer mobil cihazlarınızda Clash of Clans benzeri strateji oyunlarını oynamayı seviyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Nexon tarafından yayınlanan DomiNations uygulama marketlerindeki yerini aldı ve oyun severlerin beğenisine sunuldu. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan DomiNations, tarihi ve savaşı harmanlayan bir oyun olarak öne çıkıyor. Büyük başarı yakalaması muhtemel olan DomiNations'da kendi ülkenizi seçerek tarihte bir sayfa açıyorsunuz ve ülkenizin yükselişini sağlamak için eğlenceli bir mücadeleye atılıyorsunuz. Oyunda ulusunuzun gelişimi taş devrinden başlıyor ve uzay çağına kadar devam ediyor ve siz bütün bu evrelere şahit olabiliyorsunuz.

DomiNations, Civilization ve Rise of Nations gibi strateji oyunlarında klasikleşmiş oyun serilerinde emeği olan Brian Reynolds'un imzasını taşıyan bir oyun. Oyunda 3 öğe üzerinde duruluyor; keşif, ilerleme ve gelişme ile fetih. Yani oyunda ulusunuzu yükseltmek için öncelikle kaynak keşfetmeniz, sonrasında bu kaynakları tarih içeirisnde gelişmek ve ilerlemek için kullanmanız ve elde ettiğiniz güç ile düşman topraklarını fethetmeniz gerekiyor.

DomiNations güzel grafiklerle donatılmış ve çok oyunculu altyapıya sahip olan bir oyun. Oyunu tek kişilik senaryolarda da oynayabilmeniz mümkün. DomiNations'ı bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA 5 PC 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

YORUMLAR