Doom Oynanabilir Demo Tam Bir Hafta Boyunca Bedava

Doom Oynanabilir Demo Tam Bir Hafta Boyunca Bedava

Bilgisayar oyunlarının efsanesi Doom’un yeni sürümü büyük bir sürpriz yaptı ve E3 2016 Konferansı haftası boyunca ilk seviyeyi bedava oyuncularına açtığını duyurdu.Doom oynanabilir demosu oyunculara birinci seviyeyi tamamen ücretsiz oynama şansı tanıyor. Bu haberi daha da önemli kılan şey,  bu teklifin tüm platformlar için geçerli olması. Yani PC, Xbox One, PS4 kullanıcıları bir hafta boyunca Doom oynanabilir demosunun birinci seviyesini ücretsiz oynayabilecekler. Doom’un ilk seviyesi “single player” (tek kişilik görev) bir görev içeriyor. Bu görevde Mars’taki UAC tesislerinde yalnız başına kalmış bir piyadeyi oynamayı deniyoruz.

Oyunu bu son derece kısa zaman aralığına sığdırarak bitirebilmek ne kadar mümkün bilemiyoruz ancak böyle bir şansa sahip olmak hiç yoktan iyidir. "Cehennem" temalı oynanabilir seviyede, ekstra silahları da deneyebilme imkanı var.

Doom’un oyuncular için sunduğu bir haftalık bedava demonun dün gece yarısından sonra başladığını da hatırlatalım. Oyunu Steam üzerinden bu linki kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR