Dota 2 İçin Yeni İki Karakter Gösterildi

Dota 2 İçin Yeni İki Karakter Gösterildi

Valve, dün itibarıyla başlayan The International 2017'de beklenmedik bir çıkış yaparak, Dota 2'ye eklenmesi muhtemel iki yeni karakteri görücüye çıkardı. 

The International 7 öncesi yayınlanan kısa bir videoyla ortaya çıkan karakterlerden ilki, Çizmeli Kedi tadında bir tasarıma sahip olan bir kılıç ustasıydı. Düşmanlarının arasına akrobatik hareketlerle dalan ve ince kılıç hareketleriyle onları dövmeyi başaran karakterin yanı sıra pembe tonlarında peri benzeri bir başka karakter daha yine aynı videoyla tanıtıldı. Karakterlerin isimleri ve özellikleri henüz resmi olarak tanıtılmazken, ilerleyen günlerde yayınlanacak başka videolarla ayrıntıların oyuncularla paylaşılacağı bilgisi de söylenenler arasında yerini aldı. 

Peri benzeri karaktere dair ilk bilgiler ise Mart ayında oyunun dosyaları arasında yapılan küçük bir araştırmayla biraz olsun ortaya çıkmıştı. Sylph adı verildiği görülen bu karaktere dair dosyalarda çok fazla bilgi yer almazken, sadece Flash Powder ve Shadow Realm isimli güçlerinin olduğu görülebilmişti. 

Yakın zaman sonra Dota 2 için yayınlanması beklenen Dueling Fates isimli güncelleme ile oyuna eklenmesi beklenen karakterlerin isimlerine ve kullanacakları güçlere dair de açıklama yapılmazken, oyuna en son Aralık ayında Monkey King isimli bir başka karakter eklenmişti. Oldukça güzel bir videoyla tanıtılan bu iki karakterin yer aldığı görüntüleri ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

DOTA 2 Yine Ödül Rekorunu Kırmaya Hazırlanıyor

Dota 2 Mağazası Secret Shop Kapatıldı

YORUMLAR