EA'in Ücretsiz Olarak Verdiği Yeni Oyun Belli Oldu

EA'in Ücretsiz Olarak Verdiği Yeni Oyun Belli Oldu

Electronic Arts, dijital oyun platformu Origin'in popüleritesini arttırmak için bir süredir ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Oldukça başarılı oyunların da verildiği On the House kampanyası kapsamında ücretsiz olacak yeni oyunun Dungeon Keeper olduğu açıklandı.

EA'in Steam benzeri oyun platformu Origin, içerisinde Electronic Arts oyunlarını barındırdığı gibi online hizmetleri de bu platform üzerinden sunuyor. Bütün oyunları kapsamadığı için henüz şirketin istediği kullanıcı sayılarına ulaşamayan uygulamayı canlandırmak için başlatılan On the House kampanyası ise belirli aralıklarla bazı oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Bu kampanya kapsamında ücretsiz olacak yeni oyunun, 1997 yapımı Dungeon Keeper olacağı söylendi.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren ve kendine has bir türü ortaya çıkaran Dungeon Keeper, ilk yayınlandığı günden bu yana büyük oyuncu kütleleri tarafından oynanmaya devam ediliyor. Serinin diğer oyunları da ilk oyun kadar başarılı olsa da Origin üzerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz Dungeon Keeper, denenmesi gereken klasikler listesinin en yukarılarında bulunuyor.

Oyunu edinmek için ise aşağıdan Origin uygulamasını indirmeniz ve kendinize bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından Dungeon Keeper'ın sayfasına erişerek oyunu kütüphanenize eklemeniz ya da indirip hemen oynamanız mümkün.

Rayman Origins Ücretsiz Oluyor!

Ubisoft, The Division'ın Filmini Çekiyor!

Ubisoft'un Yeni Oyunu Just Sing Yakında Geliyor!

YORUMLAR