Ekmek Olsaydınız Neler Yapardınız ? Bossa Bu Sefer Simulatör Ekmek Oyunu Geliştirdi

Ekmek Olsaydınız Neler Yapardınız ? Bossa Bu Sefer Simulatör Ekmek Oyunu Geliştirdi

Geliştirdiği farklı oyunlar ile adını unutturmayan Bossa Studio, bu sefer de bir dilim ekmekle neler yapabileceğinizi ölçen I Am Bread'ı tanıttı.

Bossa Studio'nun ismini yaygınlaştıran ameliyat oyununu mutlaka duymuşsunuzdur. Surgeon Simulator'dan bahsediyoruz elbette. Bu ameliyat oyunu dünya çapında ilginç olmasından dolayı yoğun ilgiyle karşılanmış ve çok sevilmişti. Aslında tam olarak amacı ameliyat yapmak olmayan bu oyunu herkes oynayamıyordu zaten. Kontrol konusunda oldukça farklı olan oyunu hareket ettirirken etrafınızdaki her şeyi dağıtmamanız mümkün değil. Bunun için gerçek dünyada bulunan aletleri kafanıza göre oyunda dağıtabiliyor ve kullanabiliyordunuz. Bu gibi ilginç oyunun ardından sessiz kalacağını düşündüğümüz Bossa Studio yine bizi şaşırtmayı başardı.

I Am Bread olarak adlandırılan yeni oyunda bu sefer ekmek dilimi oluyorsunuz. İlk olarak mutfakta başlayan maceranız sizin kontrolünüz doğrultusunda istediğiniz yere taşınabiliyor. Bir ekmekle birlikte yapabileceklerinizin sınırını zorlayacağınız bu oyun strese karşı iyi bir ilaç olacak gibi. Mutfakta bulunan çeşitli malzemeleri kullanarak kendinizi süsleyebilir veya yerlerde gezerek üstünüzü kirletebilirsiniz. Bu kadar basit ve eğleneceli bir oyun. Aslına bakarsanız oyunun buraya yazılıp anlatılacak pek bir yanı yok aslında. En iyisi siz aşağıdaki videoyu izleyin ve I Am Bread'ın nasıl bir oyun olacağına kendiniz karar verin.

Bu arada Bossa Studio oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlar için yayınlanacağı hakkında bir bilgi paylaşmadı. Tamindir'i takipte kalarak I Am Bread hakkında diğer ayrıntılar paylaşıldığında hemen öğrenebilirsiniz.

Steam'de Bu Haftasonu Tam 10 Oyun Ücretsiz!

Minecraft'ın Film Projesi Canlanıyor

YORUMLAR