Empire: Four Kingdoms İkinci Yılını Kutluyor

Empire: Four Kingdoms İkinci Yılını Kutluyor

Oyun piyasasının önemli oyuncularından olan Goodgame Studios, en sevilen mobil oyunlar arasında yer alan Empire: Four Kingdoms'ın ikinci yılını kutluyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sürükleyici strateji oyununa sunulduğu tarihten itibaren 40 milyondan fazla oyuncu kayıt oldu. İki senelik süreçte 40 milyonu aşan bir hayran kitlesine kavuşmak açıkçası her oyunun kolay kolay elde edebileceği bir başarı değil.

Uygulama mağazalarına göz gezdirdiğimizde bu başarının izlerini görebiliyoruz. Daima en başarılı ilk on oyun arasında yer alan Empire: Four Kingdoms, yer aldığı strateji kategorisinin de lideri konumunda. Hayranlık uyandıran bu başarılar Alman üreticisinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. App Annie tarafından yapılan açıklamalara göre Empire: Four Kingdoms dünya çapında en yüksek ciroya sahip oyun ünvanını göğüslüyor.

Uluslararası İş geliştirme Müdürü Çağlar Eğer konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Empire: Four Kingdoms, iki yıl önce mobil platformlarda kurduğumuz ilk girişimdi. O zamandan bu yana oyunun ne kadar başarılı olduğunu görmek bizi gururlandırıyor. Bu başarının kaynağı bizim sadık hayran kitlemiz ve elbette oyun için sürekli yeni içerik geliştiren özverili ekibimizdir," cümlelerine yer veriyor.

Empire: Four Kingdoms her ne kadar mobil dünyada boy gösterse de altyapı olarak aynı firmanın ünlü tarayıcı oyunu Goodgame Empire'ı baz alıyor. “En İyi Avrupalı Mobil Oyun” ünvanına sahip olan bu muhteşem strateji oyununu hala denemediyseniz aşağıda yer alan bağlantımızı kullanarak epik mücadeleye katılabilirsiniz.

Google Calendar Sonunda iPhone'a Geldi

YORUMLAR