En İlgi Çekici Minecraft Tasarımlarını Derledik

En İlgi Çekici Minecraft Tasarımlarını Derledik

Minecraft, oyunculara sınırsız bir yaratıcılık vaat ediyor. Çevrenizdeki küpleri kullanarak, atom tasarımından Samanyolu haritasına kadar her şeyi yapabiliyorsunuz. Geçtiğimiz haftanın en iyi minecraft tasarımları ise oyunu bir kez daha güzellemek için bize fırsat sunuyor.

Minecraft oyuncuları bugüne kadar yaptıklarıyla zaten bizleri şaşırtmış durumdalar. Akla hayale gelmeyecek işleri, sadece bloklar kullanarak oyuna aktarmayı başaran oyuncular, yine müthiş çalışmalarla karşımıza çıktılar. İşte geçtiğimiz hafta yapılan en iyi 4 çalışma:

1- Minecraft'ta Çalışan Bir Laptop

Reddit kullanıcı MrCryFish tarafından ypaılmaya devam edilen çalışma, oyuna çalışan bir dizüstü bilgisayar eklemeyi amaçlıyor. Hali hazırda indirmeye açık olan bu girişimle birlikte, bir bilgisayarda yapabileceğiniz çoğu işlemi oyunda da yapabiliyorsunuz. 

2- Minecraft Uzaydan Görülebiliyor

Oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok demiştik. Bunun en iyi örneklerinden bir tanesi ise Minecraft dünyasının uzaydan görünüşü. Sheirtzler18 tarafından yapılan modla birlikte Minecraft dünyasından havalanıp, onun yörüngesinde bütün haritayı izleyebiliyorsunuz.

3- LEGO Minecraft Köyü

LEGO markası bilgisayar oyunlarının karşısında kaybettiği gücü, onları da içine alarak tekrar kazanmıştı. Kendi tasarımlarının yanı sıra başka popüler kültür ögelerine dair de tasarımlar yayınlayan LEGO, yayınladığı yeni bir setinde ise Minecraft köyü inşa etmenize yardımcı oluyor. Bu set ise çok yakın bir zaman sonra satışa çıkacak.

4- Sarmaşık Tüneli

İnternet aleminin en çok paylaşılan fotoğraflarından bir tanesi Ukrayna'nın Rivnenska bölgesinde bulunan bir demiryolu. Çevresi tamamen ağaçlarla çevrilmiş olan bu yol, turistlerin de en uğrak noktalarından bir tanesi. İşte o tren yolu, Minecraft'e aktarılmış durumda. 
Minecraft ve Battlefield Oyunlarını Bir Arada Oynamak İster misiniz?

Minecraft Hala Peynir Ekmek Gibi Satıyor

Minecraft Üzerinden Yapay Zeka Geliştirme Testleri Başladı

YORUMLAR