En Pahalı Microsoft Surface Book Konfigürasyonu Tükendi, Yok Satıyor

En Pahalı Microsoft Surface Book Konfigürasyonu Tükendi, Yok Satıyor

Microsoft etkinliğinde tanıtılan ve iPad katili olarak da adlandırılan Microsoft Surface Book pahalı fiyatına rağmen tükendi.

Dünyanın en hızlı 13 inç dizüstü bilgisayarı olarak tanıtılan Microsoft Surface Book , Microsoft satış sitesinde stoklarını tüketti. Dokunma ve kalemi destekleyen Microsoft Surface 13.5 inç PixelSense ekran, Intel Skylake Intel Core i5 ve i7 işlemci ve Nvidia GeForce GPU (GDDR 5) taşıyor. İki adet USB 3.0 portu ve SD kart slotuna sahip olan Surface Book, tek şarjla 12 saat kullanılabiliyor. Microsoft Surface Book 26 Ekim’de de satışa çıkacak ve fiyatı 1499 dolar olacak.

Ancak ön sipariş veren sitelerde en yüksek konfigürasyona sahip olan 2.699 dolarlık Microsoft Surface Book’ların tamamı satıldı. 512GB SSD sabit disk, NVIDIA GPU, 16GB RAM ve Intel Skylake i7 işlemciye sahip olan bu modeller için stok kotaları tükendiğinden ön sipariş artık verilemiyor.

Öte yendan, bu konfigürasyon pahalı olduğu için Microsoft ön sipariş stoklarına çok sayıda bu üründen yerleştirmemişti. 26 Ekim’e kadar tükenen bu ön sipariş stoklarını Microsoft'un destekleyip desteklemeyeceği ise henüz bilinmiyor. 

Microsoft Surface Book: Ultra Güçlü Hibrit PC

Microsoft Surface Book ve Apple MacBook Karşılaştırması

YORUMLAR