Enes Batur Korona Mı Oldu? Yurda Yerleştirildiği İddia Ediliyor!

Ünlü YouTube Enes Batur'un koronavirüse yakalandığı ve karantina kuralına uymadığı için yurda yerleştirildiği iddia ediliyor.

enes-batur-korona-mi-oldu

Ünlü YouTube Enes Batur korona mı oldu? Enes Batur hakkında bir iddia ortaya atıldı. Enes Batur korona mı oldu? sorusu en çok merak edilen soruların başında geliyor. Konu hakkındaki detaylar haberimizde.

Enes Batur Korona Mı Oldu? Enes Batur Yurda Mı Yerleştirildi?

CNN Türk'ün haberine göre YouTuber Enes Batur Sungurtekin koronavirüse yakalandı.

İddiaya göre, filyasyon ekipleri koronavirüse yakalanan ünlü YouTuber Enes Batur'u Beykoz’daki evinde bulamadı. Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin harekete geçtiği ve karantina kuralını ihlal eden Enes Batur ile kız arkadaşının Sancaktepe'de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirildiği söyleniyor.

Şu anda Enes Batur bu iddia ile ilgili bir açıklama yapmadı. Enes Batur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah'ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım" cümlelerine yer verdi.

Konu hakkında detaylar gelir ise sizleri bilgilendireceğiz. Bizleri takipte kalın!

Güncelleme: Enes Batur Açıklama Yaptı

Enes Batur yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi:

"Benimle ilgili asılsız şeyler paylaşılıyor. Olayı en başından beri anlatıyorum. Cumartesi günü ateşlendiğim için sabah saatlerinde korona testi yapılmaya gittim hastaneye, test yapıldım. Test yapıldıktan sonra direk eve geldim. Akşam saatlerinde test sonuçlarım pozitif çıktı. O günden bu güne kadar hiçbir şekilde evden çıkmadım. Buna şerefim ve namusum üzerine yemin ederim. Kamera kayıtlarımız var, evden çıkmadığıma dair. HES uygulamam var, 7/24 konumumu gösteriyor. Şahitlerim var ve yemin ederim hiçbir şekilde evden çıkmadım."

Koronavirüste Son Durum

17 Eylül itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 298.039 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 7.315'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 1.372 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 263.745 olarak açıklandı.

YORUMLAR