Facebook Filtresiyle Korkunç 'Game of Thrones' Kahramanı Olabilirsiniz!

Facebook Filtresiyle Korkunç 'Game of Thrones' Kahramanı Olabilirsiniz!

Yıllar boyunca izleyicileri "kış geliyor" (winter is coming) diye gaza getiren Game of Thrones, 7'inci sezonuyla beraber ayazı hissetmemize sebep olurken, Facebook, kışı diziye özel bir resim filtresiyle karşılıyor.

Game of Thrones'un sezon finali yaklaşırken, Facebook'da kullanıcılarını korkunç Gece Kralına dönüştüren bir filtre hazırlamayı unutmadı. Sizi, açık ara dizinin ne dehşetli karakteri olan Night King'e (Gece Kralı) dönüştüren bu filtre, sadece sizden cihaz kamerasına erişim izni talep ediyor. Bu izni verdikten sonra ortamlarda "buz" gibi bir dehşet estirmemeniz için hiçbir engeliniz kalmıyor.

Gereken izni verir vermez cihazınızla yeni karakterinize hemen bürünebiliyorsunuz. Yalnız unutmayın, bazı telefonlarda bu izni verdikten sonra telefonunuzu yeniden başlamanız gerekebiliyor, onun için heyecana kapılıp, "bende neden olmadı" diye hayıflanmanız gerek yok. Bu mavi gözlü ejderha katiline dönüşebilmeniz için sadece bu adımları izlemek ve kameraya soğuk ve ürkütücü bir bakış atmanız yeterli oluyor.

Aşağıda uygulamanın Game of Thrones karakteri Tormund (Kristofer Hivju) ve dizinin muhteşem müziklerini besteleyen Ramin Djawadi tarafından filtreni nasıl kullandığını görebilirsiniz. Game of Thrones 7. Sezon Finalinden İlk Fotoğraflar Geldi!

Game of Thrones’un Sezon Finali Her An Sızdırılabilir!

Game of Thrones Bölümlerini Sızdıran 4 Kişi Tutuklandı

YORUMLAR