Facebook Instant Articles Artık Android'de!

Facebook Instant Articles Artık Android'de!

Facebook ilk olarak Mayıs ayında duyurduğu ve ilk etapta sadece iPhone kullanıcıları için açtığı Instant Articles özelliğini Android telefonlar için de kullanıma sundu.

Her geçen gün mobil deneyinimi geliştirmek için çalışmalar yapan Facebook kullanıcıların ve yayıncıların işlerini kolaylaştırmak için Mayıs ayında Instant Articles özelliğini duyurmuştu. Bu özellik ile Facebook'un anlaşmalı olduğu yayıncıların içerikleri kullanıcılara sunulurken daha hızlı ulaşım ve değerlenirme sağlanıyor. Üzerinde yıldırım işareti beliren içerikler farklı bir sekmede veya tarayıcıda açılmak yerine uygulama içerisinde açılıyor. Bu sayede zamandan tasarruf edilirken aynı zamanda da web kanalları mobil uyumlu olmayan yayıncılar için büyük bir sıkıntı da giderilmiş oluyor.

İlk etapta sadece iPhone telefonlar için bu özelliği kullanıma sunan Facebook bugünden itibaren Android telefonlar için de uygulamayı kullanıma sunmuş durumda. Facebook uygulamasının Android telefonlarda 1 milyarı aşkın aktif kullanıcısı hesaba katıldığında Instant Articles özelliğinin yayıncılar ve reklam verenler için avantajları daha net anlaşılabiliyor. Facebook'un kullanıma sunduğu Instant Articles özelliğini Facebook'u güncelleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Popüler Mekanları Gösterecek Yeni Sayfası Üzerinde Çalışıyor

Facebook Profil Fotoğrafınıza Işın Kılıcı Ekleyin!

YORUMLAR