Facebook Messenger’dan Anneler Günü Sürprizi

Facebook Messenger’dan Anneler Günü Sürprizi

Tamindir sayfalarında arka arkaya Facebook Messenger yenilikleri okumaya alışmış olmalısınız. Bu sefer ki bir yenilik değil, bir sürpriz. Hem de yaklaşan anneler günüyle ilgili.

Facebook Messenger 8 Mayıs Anneler Günü için anneleri gülümsetecek bir özelliği yayına alacak. Messenger’ın bu yeni özelliği sayesinde uygulamayı kullanan herkes annelerine, anne olan arkadaşlarına veya anne olsun ya da olmasın hayatlarını güzelleştiren tüm insanlara sanal çiçekler gönderebilecek. Kısa bir süreliğine insanlar Messenger’da bir mor çiçek ikonu görecek. Kullanıcılar bu sembole tıkladıklarında yazılı, fotoğraflı veya GIF animasyonlu tüm mesajlarını renkli çiçekler ile süsleyebilecekler.

Her şey bununla sınırlı değil, Facebook aynı zamanda yeni bir etiket paketi sunacaklarını da açıkladı. Motherly Love (Anne Sevgisi) etiket paketi ile kullanıcılar anneler, annelik ve anne figürleri ile ilgili duygularını diledikleri gibi ifade edebilecekler. Bu paketi Facebook hesabınıza giriş yaparak buradan indirebilirsiniz.

Facebook Messenger'da Gizli Mesajlar Nasıl Görüntülenir?

Facebook Messenger Kendini Silen Mesaj Altyapısını Deniyor

Facebook Messenger'da Mutlaka Kullanmanız Gereken 15 Süper Özellik

YORUMLAR