Facebook Profil Fotoğrafınıza Işın Kılıcı Ekleyin!

Facebook Profil Fotoğrafınıza Işın Kılıcı Ekleyin!

Facebook, 17 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars filminden önce hayranlarına bir jest yaptı. Yakın zamanda takım logolarını ekleyebildiğimiz Facebook profil fotoğraflarımıza şimdi de Star Wars'da kullanılan ışın kılıçlarını ekleyebiliyoruz.

Eğer koyu bir Star Wars hayranıysanız yeni gelen özelliği kullanarak mutlaka profil fotoğrafınızı değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Ben sizler için örnek olması adına kendi profil fotoğrafım üzerinde ışın kılıcını denedim fakat pek hayranı olmadığım için sadece test edip, profil fotoğrafımı değiştirmedim. Aşağıda örneği görebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz ekran üzerinde ışın kılıcı (Lightsaber) ekleme işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabiliyorsunuz. Normal profil fotoğrafınızı değiştirir gibi işlem yapacağınız bu ekranda, sağ alttan yapacağınız profil fotoğrafının ne kadar süre ile profil fotoğrafınız olarak kalmasını istediğinizi de 1 gün, 1 hafta, 1 ay ve sınırsız olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca resimdeki gördüğünüz klasik mavi renkli ışın kılıcı yerine üstteki görsellerden diğerine tıklayarak daha ateşli görünen kırmızı renkli ışın kılıcını da profil fotoğrafınıza ekleyebilirsiniz.

Ufak tefek düzenlemeler bittikten sonra sağ alttan 'Profil Resmi Olarak Kullan'a tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Eğer siz de profil resminize ışın kılıcı eklemek istiyorsanız önce BURAYA tıklayarak Star Wars filminin resmi Facebook sayfasındaki fotoğrafa gidebilir, açıldıktan sonra fotoğraf altındaki 'Şimdi Dene' tuşuna basarak yeni özellik ile ışın kılıcını profil resminize kolayca ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR