Facebook Sayfalar için Fotoğraf Yorumlarını Tanıttı

Facebook Sayfalar için Fotoğraf Yorumlarını Tanıttı

Facebook'un kişisel kullanıcı hesapları için fotoğraf yorumları özelliğini tanıtmasının ardından yaklaşık bir ay geçti ve şirket şimdi de aynı özelliği sosyal ağ üzerinde bulunan marka sayfaları için tanıtmaya başladı.

Bir Facebook sözcüsü tarafından Mashable'a yapılan açıklamaya göre, bundan böyle kullanıcılar veya sayfa yöneticileri kendilerine yöneltilen mesajlara ve yorumlara, kelimeler ve sözücükler yerine doğrudan bir fotoğrafla cevap verebilecekler. Yorumlara fotoğrafla cevap verebilmek için yapmanız gereken şeyse oldukça basit. Yorum bölümünün yanında bulunan kamera butonuna tıklamak ve bilgisayarınızdan seçeceğiniz bir resmi yüklemek.

Şimdilik fotoğraf yorumları sadece bir masaüstü bilgisayar veya mobil web tarayıcısı aracılığıyla yüklenebilmekte. Mobil uygulamalar üzerinde kullanıcılar, diğer kullanıcılar tarafından eklenmiş olan fotoğraf yorumlarını görüntüleyebilseler de kendileri aktif olarak mobil cihazları üzerinde kullanamamaktadırlar. Yakın zamanda gelmesini beklediğim bir güncellemeyle birlikte mobil uygulamalar içerisine de entegre edileceğini düşündüğüm bu özelliğin, Facebook kullanıcıları tarafından çok sevileceğine ve kullanılacağına eminim.

Tüm sayfalar üzerinden aktif olarak kullanılabilecek olan fotoğraf yorumları özelliği, sayfa yöneticileri tarafından sayfa ayarlarına girilerek herhangi bir zamanda kapatılabilecek.

VLC, iOS'a Geri Döndü

YORUMLAR