Facebook Yılbaşı Özel Kartları Kullanıma Sunuldu

Facebook Yılbaşı Özel Kartları Kullanıma Sunuldu

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan dev sosyal medya uygulaması Facebook, kullanıcıların yılbaşında sevdiklerine göndermeleri için yılbaşı özel kartlarını kullanıma sundu.

Dev sosyal medya patformu Facebook, şu an dünyanın en çok kullanıcı barındıran uygulaması konumunda yer alıyor. Hal böyle olunca da özel günler ve etkinlikler Facebook için çok daha anlamlı oluyor. Özel günlerde yaptığı ufak eklentilerle kullanıcılarını mutlu etmeyi başaran Facebook, 2017'ye 10 gün kala yılbaşı özel kartlarını kullanıma sundu. Facebook'a eklenen yeni kartların kullanıcıları mutlu etmesi hedefleniyor.

Yeni yıl yaklaşırken dev sosyal medya uygulaması Facebook'ta da hareketlenmeler başladı. Haber Kaynağı'na yılbaşı özel kartlarını eklemeye başlayan Facebook, kullanıcıların yılbaşını en iyi şekilde kutlamasını sağlayacak. Yılbaşı kartları birden fazla türde olacak ve kullanıcılar beğendikleri kartlara mesaj ekleyip sevdiklerine ya da arkadaşlarına yollayabilecekler. Kartlar Haber Kaynağı'nda da paylaşılabilir olacak. Yılbaşına özel kartlarıyla kullanıcıları moralini yükseltmeyi amaçlayan Facebook, yüzlerin gülmesini sağlamak istiyor. Daha önce de kullanıcıların yıl içerisindeki anılarını hatırlatmak amacıyla düzenlenebilir video özelliğini devreye sokan Facebook'tan başka hamleler gelecek mi, ilerleyen günlerde göreceğiz.

Facebook Avrupa Birliği'ne Yalan Söylemiş

Mark Zuckerberg, Jarvis Yapay Zeka Sisteminin Ayrıntılarını Açıkladı

YORUMLAR