Fallout 4'ün İkinci DLC'si Wasteland Workshop Çıktı

Fallout 4'ün İkinci DLC'si Wasteland Workshop Çıktı

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir oyuncu kitlesi bulunan Fallout 4'ün ilk DLC'si yani indirilebilir içeriği "Automatron" çıkış yapmıştı ve oldukça beğeni toplamıştı. Geliştirici firma Bethesda, şimdi de oyunun ikinci DLC'si "Wasteland Workshop"u oyuncularla buluşturdu.

Yaklaşık 18TL civarında bir fiyatı bulunan bu DLC'nin boyutu da bir öncekine göre daha küçük. "Wasteland Workshop" DLC'si oyun dünyasında yaşamakta olan canlıları ve canavarları ele geçirip kontrol etmemize olanak veriyor. Bu canavarları kendi kasabanıza götürüp ister savaştırabilir isterseniz de evcilleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kasabalar için birçok yeni eşya ve üretim seçeneği de bu ek paket ile birlikte oyuna eklenmiş oluyor. 

"Automatron" ve "Wasteland Workshop" DLC'lerinin ardından ise bizleri mayıs ayında piyasaya çıkacak olan "Far Harbor" DLC'si bekliyor. Bu DLC ise isminden de anlaşılabileceği üzere Fallout 4'e çeşitli deniz ve liman eklentileri ile birlikte çok çeşitli özellikler getirecek. Fakat fiyatı 24.99$ olarak belirlenmiş. Yani bizim ülkemizde 75TL civarında bir ücrete tekabül edecek.

"Wasteland Workshop" ek paketine ait olan 2 dakikalık kısa tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Fallout 4 Nedeniyle İşini ve Eşini Kaybeden Adam Bethesda'ya Dava Açtı!

Fallout 4 Rekor Kırarak Bethesda'ya Köşeyi Döndürttü

İşte Fallout 4'teki Tüm Power Armor'ların Nerede Olduğunu Gösteren Harita

YORUMLAR