Fatih Terim'in Dönüşü Twitter'da Rekor Kırdı

terim

Geride bıraktığımız gün yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık idi. Galatasaraylı taraftarlar için ise bu gece bir kat daha uzadı çünkü Galatasaraylıların efsane teknik direktörü İmparator lakaplı Fatih Terim 23:00 sularında Twitter üzerinden kulübe geri döndüğünü açıkladı. Bu paylaşım aldığı etkileşimle Twitter’da Türkiye rekoru kırdı.

Galatasaray’ın Hırvat teknik adamı Igor Tudor’un gönderilmesiyle Fatih Terim’in geri dönüşüne dair umutlar yeşermişti. Ancak başkan Dursun Özbek ser verip sır vermiyordu. Dün beklenmedik bir anda Fatih Terim’in attığı tweet öncelikle herkesi şaşırtırken sonradan sevince boğdu. “Nerede kalmıştık…” ifadesiyle Galatarasay Twitter hesabını etiketleyen Fatih Terim’in önce hesabı ele geçirildi sanıldı. Ancak Terim’in kızı haberin doğruluğunu iletince Galatasaraylılar için en uzun gece sevinçli bir haberle başlamış oldu.

Fatih Terim’in attığı tweet 150 binin üzerinde re-tweet alırken, paylaşım 240 binin üzerinde beğeni alarak da Türkiye rekoru kırdı. Galatasaray resmi Twitter hesabının “Burada kalmıştık hocam” diyerek Terim’in kupayla pozunu paylaşması da Terim’in yaktığı ateşi harlamış oldu. Galatasaray’da dördüncü dönemini yaşayacak olan Fatih Terim’in imza töreni bugün saat 15:00’te Türk Telekom Arena Stadı’nda gerçekleştirilecek.