FIFA 14 Windows 8'in En Popüler Ücretsiz Oyunu Oldu

FIFA 14 Windows 8'in En Popüler Ücretsiz Oyunu Oldu

EA Sports'un geliştirlmiş olduğu Windows 8 üzerinde oynanabilen futbol oyunu FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nde büyük bir başarı yakaladı. Windows 8 işletim sistemine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara veya Windows 8 tabletlere ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nde çıktığından itibaren yoğun bir ilgi görmüştü. Oyunun yayınlanmasından itabaren geçen sürenin ardından FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nin en popüler ücretsiz oyunu haline geldi ve birçok dişli rakibi geride bıraktı. Bu dişli rakiplerin bazıları ise şunlar:

FIFA 14 oldukça zengin bir içeriği oyunculara sunmakta. 34 farklı ligin, 600 lisanlı takımın ve 16.000'den fazla futbolcunun yer aldığı oyun 2014 Dünya Kupası içeriğine de yer veriyor.

Windows 8 Uygulama Marketi'nde an itibariyle 150.000'in üzerinde uygulama yer almakta. Bu uygulamaların birçoğu ise ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğer Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız FIFA 14'ü bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Counter Strike 15. Yılını Kutluyor


YORUMLAR