FIFA 14 Windows 8'in En Popüler Ücretsiz Oyunu Oldu

FIFA 14 Windows 8'in En Popüler Ücretsiz Oyunu Oldu
Can Erdil Şentürk
Can Erdil Şentürk Oyun
YORUM YAZ

EA Sports'un geliştirlmiş olduğu Windows 8 üzerinde oynanabilen futbol oyunu FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nde büyük bir başarı yakaladı. Windows 8 işletim sistemine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara veya Windows 8 tabletlere ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nde çıktığından itibaren yoğun bir ilgi görmüştü. Oyunun yayınlanmasından itabaren geçen sürenin ardından FIFA 14 Windows 8 Uygulama Marketi'nin en popüler ücretsiz oyunu haline geldi ve birçok dişli rakibi geride bıraktı. Bu dişli rakiplerin bazıları ise şunlar:

FIFA 14 oldukça zengin bir içeriği oyunculara sunmakta. 34 farklı ligin, 600 lisanlı takımın ve 16.000'den fazla futbolcunun yer aldığı oyun 2014 Dünya Kupası içeriğine de yer veriyor.

Windows 8 Uygulama Marketi'nde an itibariyle 150.000'in üzerinde uygulama yer almakta. Bu uygulamaların birçoğu ise ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğer Windows 8 işletim sistemine sahip bir bilgisayar veya tablet kullanıyorsanız FIFA 14'ü bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Counter Strike 15. Yılını Kutluyor


YORUMLAR