FIFA 18 İçin Bir Video Daha Yayınlandı

FIFA 18 İçin Bir Video Daha Yayınlandı

Futbol oyunu sevenlerin dört gözle beklediği oyunların başında gelen FIFA 18 için Gamescom 2017 kapsamında düzenlenen Electronic Arts konferansında bir video daha yayınlandı. 

Uzun yıllardır olduğu gibi yine EA Sports ismi verilen oyun stüdyosu tarafından geliştirilen FIFA 18, geçen sene yakaladığı başarıyı devam ettirecek nitelikte yeniliklerle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. FIFA 17 ile birlikte oyun motorunu Ignite'tan Frostbite'a taşıyan EA, böylece daha rahat bir oyun alanı bulmuş ve son yıllardaki en orijinal fikirlerden bir tanesi olan Yolculuk Modu'nu tanıtmıştı. Alex Hunter ismi verilen bir futbolcunun yükseliş hikayesini gerçek manada görebildiğimiz bu mod, FIFA seven sevmeyen herkes tarafından taktirle karşılanmıştı.

FIFA 18'de yine Battlefield serisinin de yapıldığı Frostbite oyun motorunu kullanmaya devam edecek olan EA Sports, Gamescom 2017 etkinlikleri kapsamında yeni bir tanıtım videosu daha yayınladı. Oyunda görebileceğimiz dramatik anları konu alan ve FIFA 18'in fizik özelliklerine dair fikir edinmemizi sağlayan video, başarılı kurgusuyla da oldukça beğenildi.

29 Eylül tarihinde PC, Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Swtich için piyasaya sürülecek olan FIFA 18 için yayınlanan o son videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. 

FIFA 18'in İlk Oynanış Videosu Sonunda Yayınlandı!

FIFA 18'de Tecrübe Edeceğimiz 5 Önemli Yenilik

YORUMLAR