FIFA 18'in 10 Saatlik Deneme Sürümü Çıktı

FIFA 18 EA Access deneme

Yakın zaman sonra piyasaya çıkacak olan FIFA 18 için EA ve Origin Access üyelerine özel 10 saatlik deneme sürümü yayınlandı. Üyelerin, deneme sürümüne ücretsiz olarak erişebilecekleri de belirtildi. 

Electronic Arts, konsol ve PC üzerinde kullanıcılarına özel avantajlar sunduğu Access programını uzun süre önce başlatmıştı. Aylık belirli bir ücret ödeyerek üye olabildiğiniz EA ve Origin Access programları, üyelerine her ay ücretsiz oyunlar sunuyorlar ve kimi oyunlara için de erken erişim vaat ediyorlar. Özellikle FIFA, Battlefield ya da Star Wars gibi büyük Electronic Arts oyunlarında çokça kullanılan sistem için verilen son müjdeli haberde, FIFA 18'in 10 saatlik deneme sürümünün Access üyelerine ücretsiz olarak sunulduğu oldu.

Xbox platformu üzerinde EA Access, PC'deyse Origin Access olarak devam eden program kapsamında FIFA 18'in deneme sürümünü indiren kullanıcıların, yüzde 10 gibi bir indirim alacakları da söylenirken, bu indirimlerin oyun içi para satın alımlarında da devam edeceği bildirildi. Xbox ve PC üzerinde deneyebileceğiniz FIFA 18 Trial sürümünü bugünden itibaren indirilebileceğimiz de gelen açıklamalar arasında yerini buldu. Oyunun tam sürümüyse 29 Eylül tarihinde PC, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için yayınlanacak.

 

YORUMLAR