FIFA 18 Yolculuk Modu için Tanıtım Videosu Yayınlandı

FIFA 18 Yolculuk Modu için Tanıtım Videosu Yayınlandı

E3 2017 etkinliği devam ederken dünyanın merakla beklediği FIFA 18 oyunundan da yeni bir video geldi. Serinin son oyununda oyuncuların tadını damağında bırakan ‘Yolculuk Modu’ yeni oyunda kaldığı yerden devam edecek. Kahramanımız Alex Hunter’ın akıbetini merak edenler için Yolculuk Modu’nun ilk videosu da yayınlandı.

Serinin son oyununda Yolculuk olarak yeni bir modla karşımıza çıkan FIFA, bu yeni oyun moduyla bir hayli beğeni toplamıştı. Futbolun tüm unsurlarına dokunan bu detaylı modun en çok merak edilen yönü ise ana karakter Alex Hunter’ın yolculuğunun devamıydı. FIFA 18’de Alex Hunter’ın yolculuğu devam edecek.

FIFA tutkunlarının hatırlayacağı üzere son olarak Alex Hunter İngiltere Milli Takımı’na seçilmiş ve artık bir yıldız olmuştu. En heyecanlı yerinde biten hikayenin geri kalanı ise FIFA 18’de olacak. Yayınlanan ilk videoda Alex Hunter transfer dedikodularının oda noktası durumunda. Pep Guardiola, Thomas Müller, Rio Ferdinand gibi ünlü isimlerin de yer aldığı tanıtım videosunda Alex Hunter’ın genç bir futbolcudan, aranan adama evrildiği anlaşılıyor. Alex Hunter’ın yeni hayatının tüm detayları için FIFA 18’in çıkış tarihi olan 29 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyoruz. Gelişmeler için takipte kalın.

FIFA 18'in Çıkış Tarihi Bugün Açıklanacak!

FIFA 18 Çıkış Tarihi ve İlk Videosu Ortaya Çıktı!

YORUMLAR