Final Fantasy 15 PC'ye Geliyor!

Final Fantasy 15 PC'ye Geliyor!

Almanya'nın Köln kentinde devam etmekte olan Gamescom 2017'de bombalar patlamaya devam ediyor. Age of Empires 4 gibi sürprizlerin duyurulmasının yanında Final Fantasy 15 PC sürümü müjdelendi.

Geçtiğimiz senenin Kasım ayında PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarına özel olarak çıkış yapan Final Fantasy 15 sunduğu renkli ve zengin açık dünya ile, yüksek kaliteli grafikleriyle ve eğlenceli oynanışı ile yüksek inceleme puanları yakalamıştı. Fakat PC oyuncuları olarak biz vitrinin arkasından seviğimiz oyuncağa bakar gibi Final Fantasy XV'e bakakalmış, yaşlı gözlerle oynanış videolarını seyretmiştik.

Neyse ki Final Fantasy 15 PC sürümünün geliştirildiği duyuruldu. Paylaşılan bilgilere göre oyunu 2018'in başında oynayabileceğiz, ayrıca oyun PC'ye özel olarak optimize edilecek ve grafik kalitesini yukarı çekecek ayarlar oyuna eklenecek. Şimdi konsolcular düşünsün!

FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION adıyla satışa sunulacak oyun Steam ve Origin oyun platformlarının yanısıra Windows 10 Uygulama Mağazası'ndan da satın alınabilecek. Oyunun PC sürümü için hazırlanan videoda Nvidia 1000 serisi ekran kartlarına özel olacak grafik özellikleri tanıtılıyor:

Müjde! Age of Empires 4 Resmi Olarak Duyuruldu!

YORUMLAR