Flappy Bird Geri Dönebilir

Flappy Bird Geri Dönebilir

Görünüşe göre Flappy Bird salgını yeniden hortlayacak. Hatırlanacağı üzere Vietnamlı mobil yazılım geliştiricisi Dong Nyugen tarafından Android ve iOS cihazlar için yayınlanan Flappy Bird App Store ve Google Play üzerinde yayınlanmasının ardından kısa bir süre sonra inanılmaz bir popülerlik yakalamış, milyonlarca oyun sever tarafından akıllı telefon ve tabletlere indirilerek yoğun bir şekildeo oynanmıştı. İnsanlar bu oynanması basit, puan kazanması zor oyunda aldıkları yüksek puanları birbiriyle paylaşmış ve oluşan rekabet ortamı sonucu oyun daha da büyük bir ilgi yakalamıştı.

Fakat bu ilgi geliştirici için beklenmeyen sonuçlar da doğurmuştu. Yoğun hakaretlere maruz kalan Dong Nyugen bu nedenle Flappy Bird'ü uygulama marketlerinden çekmişti. Aradan kısa bir süre geçti ve Dong Nyugen yeni açıklamalarıyla kafa karıştırdı. Geliştirici oyunu yeniden yayınlamaya hazırlandığını belirterek merak uyandırdı. Fakat bu sefer oyuna bir uyarı mesajı ekleyerek oyunun bağımlılık yapabildiğini ve oyunu oynarken oyuncuların mola vermesi gerektiğini dile getireceğini söylüyor.

Oyunu şu an için iOS işletim sistemine sahip Apple cihazlara yüklemek mümkün olmasa da Android cihazlar için oyunun APK kurulum dosyasını indirerek oyunu Android telefon veya tabletlerinize yükleyebiliyorsunuz. Flappy Bird APK dosyasını indirmek için:

Flappy Bird'ü nasıl yükleyeceğinizi bu videodan öğrenebilirsiniz:

Temple Run 2 Güncellendi

YORUMLAR