Flappy Bird'ün Yaratıcısı Swing Copters'i Yayınladı

Flappy Bird'ün Yaratıcısı Swing Copters'i Yayınladı

Flappy Bird bir dönem akıllı telefonlar dünyasını kasıp kavurmayı başardı ve daha sonra üreticisinin uygulamayı marketlerden çekmesiyle erişilemez hale geldi. Android kullanıcıları APK dosyasını bularak oyunu hala yükleyebildikleri için bir nebze şanslı sayılabilirler ancak maalesef iOS kullanıcıları için böyle bir durum mevcut değil.

Her ne kadar oyunun pek çok klonu veya kopyası yaratılmış olsa da, hiç birinin orijinalinin yerini tutmadığı bir gerçek. Dolayısıyla oyunun geliştiricisinin Swing Copters adını verdiği yeni bir oyunu mobil kullanıcılara sunduğu haberi hoşunuza gidecektir. Oyun Flappy Bird'den biraz farklı ancak yine de benzer bir mantığın korunduğunu ilk oynanış videosunda kolayca görebiliyoruz.

Aşağıda oynanış videosunu görebilirsiniz:

Oyunda kafasında helikopter pervaneleri bulunan bir yaratığı kontrol ediyoruz ve gökyüzüne doğru olan yolculuğumuzda havada sallanan balyozlara değmemeye çalışıyoruz. Her ne kadar videoda kolay gibi görünse de gerçekte oyunun biraz daha zor olduğu ve bu konuda Flappy Bird'den nefret edenleri daha da sinir edeceği şimdiden garanti.

Hem iTunes'da hem de Google Play'de yayınlanan uygulamayı cihazlarınıza indirerek küçük yaratığınızı en yükseğe çıkarmayı denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Flappy Bird'ü Android cihazlarınızda oynamaya devam etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmayı unutmayın!

Ubisoft, Xbox 360 ve PlayStation 4'ü terketti

YORUMLAR