Flight Unlimited 2K16'yı Ücretsiz İndirme Şansını Kaçırmayın!

Flight Unlimited 2K16'yı Ücretsiz İndirme Şansını Kaçırmayın!

Eğer iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz üzerinde kaliteli bir uçak simülatörü oynamak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Mobil cihazlar için geliştirdiği başarılı simülasyon oyunlarıyla tanıdığımız Flight Systems LLC firması normalde 4.99 dolar satış fiyatına sahip olan uçak oyunu Flight Unlimited 2K16'yı geçici bir süreliğine bütün oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular bu süre içerisinde herhangi bir ödeme yapmadan oyunu iOS cihazlarına indirerek oynayabilecekler. Bu sürenin ne zaman sonlanacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmış değil; bu nedenle kampanyanın her an sonlandırılabilme ihtimaline karşılık oyunu hemen indirmenizde fayda var:

Gerçekçi Bir Uçak Simülatörü

Gerçek hayattaki uçuş kuralları temel alınarak geliştirilmiş 13 farklı uçak modeline yer veren Flight Unlimited 2K16'da uçakların kokpit bölümleri 4K çözünürlüğe sahip. Bu da oldukça yüksek detaylı bir iç görünüm sunuyor. Ayrıca oyunda 500 kilometrekarelik büyük bir alan üzerinde uçuş yapabiliyoruz. San Francisco, Las Vegas ve İsviçre gibi bölgeleri kapsayan uçuş haritası uydu fotoğrafları kullanılarak hazırlanmış. Yine 4K çözünürlüğe sahip bu uydu fotoğrafları oyuna aktarılıyor ve uçuş yaparken gerçek hayattaki görüntülere ve manzaralara tanık olabiliyoruz.

Flight Unlimited 2K16 oynarken motor ve kanat arızaları gibi küçük kaza senaryoları oluşturabilir ve zorlu şartlarda iniş yapmaya çalışabilirsiniz. Farklı hava şartlarının ve gece - gündüz döngüsünün yer aldığı oyun bir de farklı görevleri gerçekleştirmeye çalıştığınız senaryo moduna yer veriyor.

YORUMLAR