Football Manager 2015 PC İçin Çıkış Tarihini Aldı

Football Manager 2015 PC İçin Çıkış Tarihini Aldı

Sports Interactive ve SEGA'nın iş birliğiyle Football Manager 2015, 7 Kasım'da PC için çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Yapımcılar Football Manager'ın yeni versiyonunda ortaya çıkan yeni özellikler ve tüm oyun içi elementlere etki eden geliştirmeleri tanıtan bir video yayınladı.

Hiçbir Football Manager oyununda deneyimlemediğiniz gerçekçi mekaniklere hazır olun; stüdyo tanıtılacak tüm yeni içeriklere değindiği simülasyon niteliğindeki videoda oyuncuların merak ettiği tüm özellikleri göstererek anlatıyor.

Oyuncular artık kendi yönetim stillerini seçerek oyunun taktiksel yanına odaklanabilecek, kulüp veya oyuncu etkileşimlerini daha iyi analiz edebilecekler. Oyunun temel 3 boyutlu eşleştirme motoruna getirilen geliştirmelerle artık tüm takım ve oyuncuların animasyon etkileşimi ve iş birliği daha akıcı bir hal alacak.

Gözcülük sistemi artık gerçek dünyayla benzer şekilde elementler içeriyor, gelecek vaat eden oyuncuları keşfetme ve hazırlama evresi Football Manager 2015'te daha zor olacak. Aynı şekilde tüm kulübü geliştirme adına yapacağınız antremanlar da daha gerçekçi bir sistem üzerine oturtulmuş.

Sports Interactive yeni Football Manager deneyiminin hem tanıdık, hem de karmaşık olmasını istemiş. Kullanıcı arayüzündeki kenar çubuğu sayesinde oyunculara daha çok kontrol imkanı sağlanacak. Tüm şema önünüzde ve her birini tek tek kontrol etmek de artık sizin elinizde.

Her zamanki gibi kulüplerin kendi programları güncellenmiş ve finansın işleyişi de değiştirilmiş. Bu bütün kulüplere yansıyacak şekilde oyunculara yepyeni bir deneyim sunacak.
Football Manager 2015 şimdiden oyunculara ufak bir indirimle beraber ön sipariş fırsatı sunuyor. Oyun, çıkışını 7 Kasım'da PC platformu için gerçekleştirecek.YORUMLAR