Football Manager 2017 Çıkış Tarihi, Sistem Gereksinimleri ve Ön Sipariş Bonusları Belli Oldu

Football Manager 2017 Çıkış Tarihi, Sistem Gereksinimleri ve Ön Sipariş Bonusları Belli Oldu

Menajerlik oyunları arasında özel bir yere sahip olan Football Manager 2017 ön siparişe açıldı ve Football Manager 2017 çıkış tarihi açıklandı.  SEGA tarafından geliştirilen menajerlik oyunu, serinin önceki oyunlarının yakaladığı başarıyı devam ettirebilmek için zengin bir içerikle oyun severlerin karşısına çıkacak. Steam üzerinde yerini alan Football Manager 2017 ön siparişe açılırken oyuna ön sipariş veren oyuncuların elde edecekleri avantajlar da ortaya çıktı.

4 Kasım 2016 tarihinde resmi olarak çıkış yapacak Football Manager 2017, 100 TL'lik bir satış fiyatıyla Steam'de ön siparişe açıldı. Fakat SEGA serinin hayranlarına ön sipariş süreci boyunca ilginç bir avantaj sunacak. Eğer Football Manager serisinin önceki oyunlarının PC, Mac veya Linux üzerinde çalışan Steam versiyonlarına sahipseniz oyun başına yüzde 5 indirim imkanı yakalayacaksınız. Yani Football Manager 2013'ten beri her oyunun Steam versiyonuna sahipseniz toplamda yüzde 20'lik bir indirim kazanacaksınız.

Football Manager 2017 ön sipariş bonusları sadece indirim imkanıyla da sınırlı değil. Oyuna ön sipariş veren oyuncular Football Manager 2017'nin Football Manager Touch 2017'ye de herhangi bir ücret ödemeden sahip olacaklar.

Ön sipariş avantajlarından bir diğeri de ön siparişle oyunu satın alan oyuncuların Football Manager 2017 çıkmadan 2 hafta önce oyunun Beta sürümünü test edebilecek olmaları. Bu beta sürecinde başladığınız tek kişilik kariyer modunda oyunun tam sürümü çıktığında devam edebileceksiniz.

Football Manager 2017 sistem gereksinimleri ise bir hayli makul:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.2 GHZ Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce 8600M GT, AMD Radeon HD 2400 veya Intel GMA X3100 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 3 GB boş depolama alanı

Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Championship Manager 17 Çıktı, Hemen Ücretsiz İndirin!

YORUMLAR