For Honor Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

For Honor Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Ubisoft, geçtiğimiz kış sezonunda oyuncuların beğenisine sunduğu For Honor oyununun bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanmasına izin verecek. Buna ek olarak hafta sonundan sonra oyuna kalıcı olarak sahip olmak isteyen oyuncular For Honor'u indirimli olarak satın alabilecekler.

Ubisosft'un paylaştığı bilgiye göre For Honor yüzde 50 indirim ile satılacak. Oyun şu an için Steam üzerinde 209 TL fiyat etiketine sahip, indirimden sonra oyunu 105 TL gibi bir fiyatla satın alabileceksiniz. Bu indirimli fiyat ile bile oyunun bir hayli pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Yine de oyunu daha önceden oynamadıysanız bu hafta sonu indirebilir ve oyunu test edebilirsiniz.

Ubisoft'un böyle bir kampanya yapmasının sebebi ise firmanın geçtiğimiz günlerde For Honor'un online oyun modunun 3. sezonunu duyurmuş olması. Bu sezonla birlikte yeni gladyatör kahraman sınıfı ve teke tek duello modu oyuna eklenecek.

Ubisoft, For Honor'a olan ilgiyi canlandırmaya çalışsa da oyun giderek kan kaybediyor. Oyuncu sayısı ciddi oranda düşen For Honor, Steam üzerinde bir hayli kötü inceleme puanına sahip. Oyunun çıktığı dönemde hazırladığımız For Honor incelemesine bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

For Honor İncelemesi

Valve Yeni Oyununu Duyurdu!

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 2. Hafta)

YORUMLAR