Fortnite'dan 2018 Dünya Kupasına Özel Yenilikler

Geçtiğimiz günlerde 125 milyon oyuncu sayısını geçtiğini duyuran Fortnite, yenilikler yapmaya devam ediyor. 2018 Dünya Kupasının başlamasıyla birlikte oyunu güncellemeyi ihmal etmeyen Epic Games, şimdi de oyuna Dünya Kupasına özel yeni formalar ve bir stadyum getirdi.

Bildiğiniz üzere 2018 Dünya Kupası geçtiğimiz hafta itibarıyla başladı ve tüm dünyada merakla takip ediliyor. Fortnite da bu durumu fırsat bildi ve aksiyonun içerisine kupadan bir şeyler eklemek istedi. Yepyeni bir stadyum sunan Epic Games, aynı zamanda 6 farklı formayı da kullanıcılarla paylaştı. Hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden bu formalar, özelleştirilebiliyor.

Satın aldığınız formaları en sevdiğiniz takımların renklerini veya oyuncuların numarasını yansıtacak şekilde kişiselleştirebileceğiniz Fortnite'a vuvuzela ve futbol topu şekilli yeni bir planör de eklenmiş durumda. Fiyatlandırma konusunda ise aşırıya kaçmayan yapımcı, forma satın alabilmek için 1200 VBucks istiyor. Eğer planör, vuvuzela gibi ek öğelerden de satın almak isterseniz 500 VBucks'u gözden çıkarmalısınız.

Şu anda güncellemeyle birlikte gelen bu yeniliklerin, Dünya Kupasından sonra gidebileceği düşünülüyor. Ancak bu durumda da kullanıcıların ödediği VBucks'lar boşa gitmiş oluyor. Bakalım Epic Games nasıl bir yol izleyecek, hep birlikte göreceğiz. Ayrıca yeni ögeleri satın alırsanız, düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

YORUMLAR