Forza Horizon 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Forza Horizon 3'ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Dağıtımcılığını Microsoft'un üstlendiği ve Playground Games firması tarafından geliştirilen Forza Horizon 3'ün piyasaya çıkmasına günler kala etkileyici bir kısa oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan 1 dakikalık kısa oynanış videosunda çok çeşitli görüntülere yer verilmiş. Sürekli değişen sahneler arasında çok çeşitli yol ve hava durumları dikkatimizi çekiyor. Oyunda asfalt, toprak ve çok çeşitli zeminlerde yollar görebiliyoruz. Ayrıca yayınlanan bu kısa videodaki aksiyon miktarının fazla olması da oyuncuları cezbeden bir özellik olmuş.

Xbox One ve Windows 10 platformları için uyumlu olarak geliştirilen oyun Ultimate Edition sahipleri için 23 Eylül'de, diğer oyuncular için ise 27 Eylül'de oynanabilir olacak. Oyunda 4 kişilik co-op modunun bulunacak olması da oyuncuları sevindiren durumlardan birisi. Forza Horizon 3 için yurtdışı oyun sitelerinin inceleme puanlarının oldukça yüksek olduğunu (100 puan üzerinden ortalama 91 puan) yani oyunun fazlasıyla beğenildiğini de şimdiden belirtelim.

Forza Horizon 3 PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

YORUMLAR